facebook
instagram
youtube
email
Facebook ta Paylaş
Twitter ta Paylaş
ÜRÜNLERİMİZ

ÜRÜNLERİMİZ

Arşiv Klasörleri

Geri Dönüşüm Kutuları

Geri dönüşüm kolileri, oluklu plastik levhadan üretilir. Sağlam, Sıvılardan etkilenmez, dış ve iç mekanlarda kullanılabilir. Üzerine baskı yapılabilir. Standard olarak 35*35*70 cm  ebatlarındadır. Fakat talebe göre farklı ebat üretilebilir. Renk alternatifleri mevcuttur.

Kedi Köpek Yuvası

Yeni model PLASTİK  KEDİ EVİ ; PET sektöründe evcil hayvan sahiplerinin hayatını kolayşaştıracak, ve SOKAK HAYVANLARI'nın  sıcak bir yuvaya sahip olmasını sağlayacak yeni model plastik kedi evi. 

* Hafif ve taşınabilir avantajı.

*Tenizlenmesi kolay, tek yapmak gereken ürünü silmek yada su ile yıkamak,

*Yagmurdan, sudan ve kardan kesinlikle etkilenmez,

*Saglığa zararlı bir madde içermez.

*Kullanılmıyacağı zaman sökülüp kaldırılabilir, yer kaplamaz.

*Taban kısmı 45*35cm,çatı yüksekligi 50cm, kapı çapı ise 25 cmdir.

*Küçük ırklı köpekler içinde uygundur.

Fidan, çiçek ve Ağaç koruma

Fidan,Çiçek ve Ağaç koruma seperatörleri, narin bitkileri dış faktörlerden korumaktadır. rüzgara dayanıkli, yağmurdan etkilenmez. Uzun ömürlüdür. İstenilen boy, model, renklerde üretmek mümkündür. Seralarda, park pahçelerde, özel meskenlerde, kullanılmaktadır. uygun maliyet ve tekrar kullanım özelliklerinden dolayı tercih sebebidir.

Gıda ve Narenciye Kutuları

Oluklu Plastik Kutular, Plastik koliler, Plastik Narenciye Kutuları, soğuk hava depolarında, yaş sebze meyve kutusu olarak, kullanılmaktadır. Plastik kutuların avantajları şu şekildedir.

* Sıvılardan hiçbir şekilde ekilenmez.

* Üst üste istif edilebilir.

* Üzerine firma logosu, açıklayıcı içerik vs, basılabilir.

* Hafir olması nakliyede fazladan ağırlık yapmaz.

* Farkli model ve ebatlarda üretim yapılabilir.

Renk alternatifleri mevcuttur.

* Defalarca kullanılabir.

* Yıkanabilir.

Arı kovanı

Ahşap kasalara oranla çok hafiftir. Sıvılardan etkilenmez, yağmur ve kar suyunu içerisine almaz. plastik koliler yıkanarak temizlenebilir.

Seperatör

PP levhadan üretilen seperatörler, ihtiyacınız olan boyutlarda ve şekillerde üretilir. Koli içerisinde ürünlerinizin birbirine temasıyla oluşabilecek zararları engeller. Palet üzerindeki ürünlerin aralarına yerleştirilerek üst üste ürün istifine imkan tanır. Hafif yapısı sayesinde palet üzerinde ekstra bir ağırlık olusturmaz. Kolay temizlenir. Defalarca kullanılabilir.

Tanıtım Standları

Sunum Çantaları

Mermer Kutuları

Proje Çantaları

Plastik Koli

Plastik Koli'ler metal dikişli olarak istenilen her ebatta üretilebilir. Metalin uygun olmadıgı alanlarda Metal kullanılmadan plastik geçme kilit mekanizması ile Plastik Koli üretilebilir. Plastik koli'ler uzun ömürlü, tekrar kullanılma kabiliyeti, sıvılara dirençli,üzerine baskı yapılabililme gibi özellikleri vardır. 

ÜRÜNLERİMİZ | Dirilim Plastik| Plastik Koli Çanta|Plastik Geri Dönüşüm Kovası
Reklam Asya © 2015
İzmir web tasarım firmaları